با حضور بسیجیان؛

همایش بسیج حقوقدانان برگزار شد

همایش روز قشر بسیج حقوقدانان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج حقوقدانان استان ایلام؛ همایش روز قشر بسیج حقوقدانان با حضور مسئولان سپاه و قاضیی و همچنین بسیجیان در دادگستری ایلام برگزار شد.

"ابرهیم شفیعی"؛ رئیس سازمان بسیج حقودانان استان ایلام در این همایش گفت: یکی از برنامه و دغدغه های اصلی سازمان بسیج حقوقدانان آگاه سازی شهروندی بوده که لازمه یک شهر قانونمند است و در این راه از وجود اساتید دستگاه قضا بهره می گیرد.

شفیعی تصریح کرد: بسیج حقوقدانان در اقدامی ابتکاری با گسیل کارشناسان و قضات به مناطق محروم بویژه مناطق عشایری در قالب گروه های جهادی نسبت به مرتفع نمودن مشکلات حقوقی مردم می نماید.

رئیس سازمان بسیج حقودانان استان ایلام در پایان با تقدیر از همراهی دستگاه قضا و بسیجیان با این سازمان بیان داشت: بسیج حقوقدانان با همکاری و همراهی همه عزیزان توانسته بیش از ۷۰ درصد جامعه هدف خود را تحت پوشش قرار داده و در سال اتی رتبه دوم را در سطح کشور کسب نماید.

 "سرهنگ جمال شاکرمی"؛ معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در همایش فساد و مبارزه با اشرافی گری در حضور بسیجیان حقودادن ایلام گفت: ضرورت تشکیل بسیج بعنوان یک نسحه شفابخش توسط امام خمینی (ره) با نگاه پیامبرگونه اش بخوبی احساس و ابلاغ شد.

وی بسیج را استراتژی دفاعی نظام عنوان و اظهار کرد: بسیج قویترین عامل در امنیت کشور بوده و همیشه حضوری مقتدرانه دارد و امروز لنگرگاه امنیت در کشور همین بسیج است

"جمال شاکرمی" معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام افزود: اهمیت بسیج در جایی بوده که امروز دورتادور کشور را دشمنان نظام اسلام احاطه کرده اند اما به برکت نیروهای مسلح و بسیج مقتدر تاکنون جرأت دست درازی به کشور را نداشته و هراقدام انها در نطفه خفه شده است.

وی در ادامه به اقدامات قوه قضاییه در مبرازه با فساد مالی اشاره و بیان داشت: امروز اگر می بینیم قوه قضاییه و قضات شجاع آن اینگونه با فساد مالی مبارزه دارند نشأت گرفته از تفکر اسلامی و بسیج آنها می باشد و امیدواریم تا ریشه کن شده این مفاسد دست از تلاش برندارند.

وی در پایان از بسیج حقودانان خواست با دادگستری و قوه قضاییه در ارتقاء تفکر بسیجی همراهی داشته باشند.

محمد رزم؛ رئیس کل دادگستری استان ایلام در جمع بسیجیان حقوقدان ایلام گفت: تفکر و ایده امام راحل بر تشکیل بسیج بیست میلیونی یک ایده والا و هوشمندانه در جهت دفاع توده های مردم از کیان نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

وی به نقش بسیج در ادوار مختلف اشاره واظهار کرد: بسیج در دوران دفاع مقدس منشأ خدمات شایانی در برابر جبهه استکبار بود و امروز به لشگری تبدیل شده که هیچ ارتش پیشرفته ای در دنیا تاب و توانایی رویارویی با آنرا ندارد و به الگویی برای مقاومت در کشورهای منطقه تبدیل شده است.

رئیس کل دادگستری استان ایلام با گرامیداشت روز بسیج حقوقدانان و تقدیر از خدمات این قشر افزود: بسیج حقوقدانان لازم است در پیشگیری از جرم همکار دادگستری بوده و در خصوص ترویج فرهنگ حقوقی در جامعه همکاران خود را در قوه قضاییه یاری رساند.

انتهای پیام/الف

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.